نمایندگی رسمی شرکت PTV در ایران

شرکت PTV مشاور بین المللی حمل و نقل و ترافیک و تولید کننده تخصصی سامانه های هوشمند حمل و نقل، نرم افزارهای مطالعات حمل و نقل و ترافیک و سامانه ها و نرم افزارهای برنامه ریزی حمل و نقل کالا، طی 35 سال گذشته به مهمترین عرضه کننده انواع محصولات یاد شده تبدیل شده است؛ به طوریکه بیش از 2800 سازمان و شرکت در 120 کشور از محصولات آن استفاده می نمایند. در حال حاضر دفتر اصلی این مشاور در کارلسروهه آلمان و دفاتر مهندسی متعدد آن در اروپا، استرالیا، آمریکا و آسیا دایر هستند. این مشاور از بهمن ماه 1390 نمایندگی رسمی شرکت PTV را بر عهده دارد و در این راستا خدمات فروش، نصب، پشتیبانی فنی و آموزش مربوط به محصولات یاد شده را انجام می دهد. برخی از محصولات ترافیکی این شرکت که در سایت به اختصار معرفی می گردند، عبارتند از:

•  سیستم برآورد، پیش بینی، مدیریت و گزارش ترافیک PTV OPTIMA

•  سیستم هوشمند کنترل چراغها در سطح شبکه PTV BALANCE

•  سیستم هوشمند کنترل چراغ در سطح محلی PTV EPICS

•  نرم افزار مدلسازی و برنامه ریزی حمل و نقل PTV VISUM

•  نرم افزار تحلیل و پیش بینی ایمنی PTV VISUM SAFETY

•  نرم افزار جامع مطالعات ترافیک و طراحی چراغ PTV VISTRO

•  نرم افزار شبیه سازی خرد ترافیک و پیاده روی PTV VISSIM

•  نرم افزار شبیه سازی پیاده روی PTV VISWALK

نسخه آزمایشی سی روزه قابل تمدید (برای مشاهده مثالهای موجود در نرم افزار)، نسخه دانشجویی (دائمی با ابعاد کوچک برای تمرین و یادگیری) و نسخه دانشگاهی (کامل و یک ساله اما صرفا برای انجام پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکتری با تایید دانشگاه و همکاران شرکت PTV در ایران) نرم افزارها در سایت شرکت پی تی وی به آدرس www.vision-traffic.ptvgroup.com/en-uk/home در قسمت محصولات موجود است.

دوره های رسمی آموزش نرم افزارها (مجموعه PTV VISION) با صدور مدرک معتبر بین المللی، به صورت آزاد و همچنین بر حسب درخواست کارفرما توسط مدرس تاییده شده ی شرکت PTV مهندس محمود رئوفی مدیر پروژه های حمل و نقل و ترافیک این مشاور برگزار می شود. برای آگاهی از مفاد دوره ها می توانید به صفحه آموزش و مقالات مراجعه فرمایید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر علاوه بر مراجعه به سایت شرکت پی تی وی به آدرس بالا، می توانید با ایمیل raoufi_mahmoud@harkatepaydar.com و یا با شماره 09126178213 مهندس محمود رئوفی تماس حاصل فرمایید.

محصولات